Podsumowanie soboty

Drugi dzień Kortowiady Online za nami! Tym razem wszyscy entuzjaści, z każdego zakątka kraju, mogli wspólnie oglądać fantastyczny występ duetu Karaś/Rogucki na specjalnie przygotowanej scenie w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM. Zaraz po nich miał miejsce występ zespołu Enej, który tradycyjnie odśpiewał hymn Kortowiady. Oglądający mogli także poznać barwną historię tego utworu.

Bogaty program przygotowany przez organizatorów zarówno przybliżył oglądającym historię Kortowiady i Kortowa, jak i przypomniał ostatnie lata, kiedy juwenalia były już wielką i huczną imprezą, którą wszyscy świetnie pamiętają. Swoimi odczuciami podzielili się także artyści – połączył się z nimi Andrzej Brzozowski – którzy w ostatnich latach wystąpili na Kortowiadzie – Kamil Bednarek, Adam Miller z zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów oraz Jakub Kawalec z zespołu Happysad. Dodatkowo Jankes i Ola Kot opowiedzieli, jakie mają wspomnienia z Górki Kortowskiej, a Grzegorz Sokołowski i Prorektor Mirosław Gornowicz powiedzieli co nieco na temat strony organizacyjnej.

Całość uzupełniały fantastyczne ujęcia z Kortowa, gdzie Anita Kozłowska opowiadała o poszczególnych miejscach, które odwiedzała. Co zapadło Wam najbardziej w pamięć? Podzielcie się swoimi odczuciami!

Na naszym profili na Facebooku oraz kanale na YouTubie możecie obejrzeć 3 części tej wyjątkowej edycji juwenaliów.

Cały czas czekamy na Wasze filmiki, zdjęcia i historie z poprzednich edycji – możecie je wysyłać tutaj.

Bądźmy razem online!